| Bidenci_Sorin_1993 a întrebat:

cum imi dau seama daca adidasi mei de la jeremy scott (black wings) sunt originali sau nu?

5 răspunsuri:
| nutuxcristian a răspuns:

Daca i-ai luat on-line, da-mi site-ul.

| nutuxcristian a răspuns (pentru Bidenci_Sorin_1993):

Sunt contrafacuti. In primul rand, pe site nu sunt afisate poze reale cu adidasii... Cusatura proasta, calitate joasa si materiale de slaba calitate. Orienteaza-te, cand iti cumperi haine, catre site-urile originale, nu te mai uita la niste simple pagini pe Facebook.

| RAY a răspuns:

Daca i-ai luat din rom sigur sunt contrafacuti, la noi totul e de calitate proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiti la cusatura...