| IrinaVew a întrebat:

cum ma pot face reprezentant la Yves Rocher?

Răspuns Câştigător
| Neylin a răspuns:

Nu exista reprezentanti YR. Face comanda cine vrea atata timp cat are catalogul(poti cauta si pe net unul care sa fie inca valabil). In rest poti comanda produse pe numele tau si pentru alte prietene(comanda comuna) dar asta nu inseamna ca esti reprezentant. Poti suna la numarul pentru comenzi si sa intrebi(tarif normal).

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, http://www.yves-rocher.com/ro/
Pa, pa.

| orientalmed a răspuns:

Daca te inscrii pe situl lor DIRECT te distribuie automat undeva prin tara intr-o retea aleeatorie. Este foarte sec si cu posibilitati minime de comunicare.
Solutia cea mai umana este inscrierea printr-un lider ( o persoana adica care deja lucreaza cu ei si are rezultate ) care o sa te contacteze si cu care pot pastra legatura in legatura cu orice problema legata de comenzi, premii si noi membri daca vrei sa faci si afacere din asta.
Uite linkul meu de reprezentant:
https://goo.gl/forms/CgRuh3ZLdF7rLUWE2 Procesez inscrierea si te sun in cateva ore. Apoi tinem legatura pentru orice discutie lagata de ei ...telefonic si email oricand!

| orientalmed a răspuns:

Nici un raspuns din cele anterioare nu este bun!
Doar ca membru de CLUB poti deveni reprezentant Yves Rocher! Sistemul este nou implementat, de cateva luni si se face prin intermediul sitului de club http://www.ClubYR.ro Se completeaza un formular de pe site si se atribuie un username unic si o parola. Pe situl Yves Rocher daca este facuta o inscriere dureaza pana se atribuie un lider si nu esti consiliat la inscriere.

| Dandu_Andreea_1976 a răspuns:

Salut, ca sa te faci reprezentant Yves Rocher trebuie sa cunosti pe cineva care este deja reprezentant, roaga sa te recomande ca prietena si apoi dai niste date, plus ca trebuie sa ai 18 ani. Cam asta este, succes.