Întrebare recomandată | TheAndrew17 a întrebat:

Buna, Cum pot avea un glow up? Mai ales la față, la corp sunt ok deoarece practic sport de performanță, răspuns?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spaland zilnica fata, cu apa calda si sapun ca sa-ti tii fata curata in permanenta, fara puncte negre si fara cosuri.

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu stiu cum sa-ti spun, dar aproape toate videoclipurile pe care le-ai vazut cu eticheta glow up, sunt fake, clickbait. Oricine poate face unul, mai ales stiind cate filtre exista, usor de folosit.Ce este in neregula cu fata ta? Daca ai probleme cu tenul, acnee si asa mai departe, este indicat sa mergi la medicul dermatolog.

| Julyly2089 a răspuns:

Daca ai acnee poti incerca sa folosesti un gel de curatare si o crema hidratanta. Daca nu functioneaza incearca sa te duci la un dermatolog. In rest ai putea sa incerci o tunsoare noua. Cred ca esti baiat deci nu prea stiu care sunt trendurile te rog doar sa nu iti faci tunsoarea aia cuib de barza ca e groaznica. orice dar nu aia. Daca ai ochelari iti recomad sa alegi niste rame care se potrivesc formei fetei tale. Poti sa incerci sa te pensezi, daca ai monospranceana sau ceva, poate face o diferenta nu stiu. De asemenea daca ai mustata de fecioras trebuie sa te razi te rog. Daca vrei sa iti schimbi forma fetei poti sa incerci gua sha sau mewing sa iti faci jawline laughing Nu stiu cum arati deci nu pot sa iti zic exact ce poti sa faci mai ales ca nici tu nu ai zis exact ce nu iti place la fata ta. Oricum daca esti ok la corp si porti niste haine misto si te comporti ok ar trebui sa fie in regula.