| PinkSugar a întrebat:

cum pot sa scap de negrul ala de la >coate?am incercat cu lamaie dar nu a >>>mersalte solutii care sa aiba un rezultat plzzz help >>>>meeefundita pentru un raspuns folositor

2 răspunsuri:
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Date cu crema nivea. sau crema pentru maini. si eu aveam la fel ca tine si m-am dat timp de o saptamana/doua si mi s-a dus. ssuucceess.

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Fa un amestec de crema de galbenele,zeama de lamaie,spirt,(poti face mai multa pentru a avea si alta data),apoi,pune solutia pe o bucata de vata,inmuiata in apa si stoarsa,(pentru a nu se lipi solutia de vata si a ramane vata lipita de coate),si se freaca cu putere. Sper ca te-am ajutat...
Bine, paaa! Daca te-am ajutat nu se exclude funda, nu?