| cristinna1919 a întrebat:

Cum scap de guşă? Help meee.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cu o dieta adecvata si un masaj zilnic al zonei respective, cred ca ai toate sansele sa obtii niste rezultate destul de bune. happy
Bafta!winking

| Vizitiul a răspuns:

Exista exercitii speciale pentru aceasta zona delicata! Am mai raspuns la o intrebare indentica.
http://en.wikipedia.org/wiki/Goitre
Daca nu te pricepi la engleza roga un amic/amica sa te ajute.
Gasesti niste sfaturi tangibile si eficiente!