| rebeca_1583 a întrebat:

Buna!:*
cum sa imi creasca sanii mai >repede?:"//
fuunda. promit:*.

Răspuns Câştigător
| diamondsx a răspuns:

Care e faza cu crescutul sanilor? asteapta pana la 18ani pana se incheie procesul de dezvoltare si probabil o sa ai sani foarte frumoasi daca o sa te dezvolti asa cum trebuie...winkingnu conteaza doar imaginea si sanii maristraight face conteaza sa ai o personalitate deosebita

8 răspunsuri:
| Vali87 a răspuns:

Nu se poate, crede-ma. decat cu silicoane tongue, vad ca multe fete au preocuparea asta, pentru linistea ta sa stii ca nu sanii sunt cei mai importanti la o fata, CREDE-MA, poate sa aiba sanii mici si sa fie coada in spatele ei de baieti tongue.
Asta sa nu o iei ca pe o crtica, sa nu ma intelegi gresit, ca si eu dc as fi fata as fi preocupata de aspectul fizic, dar iti zic asa ca vad ca mulyte fete de 14 16 ani sunt fff preocupate de sanii lor.

| BellsC a răspuns:

Da care`i graba?
Eu am auzit ca daca mananci porumb fiert sau copt iti cresc mai mariwinkingDaca esti adolescenta ai rabdare cu trecerea timpului o sa-ti creasca.Ca sa dai impresie ia-ti un sutien cu un nr 2 mai marewinking

| LilyOfTheValley a răspuns:

Sunt creme speciale. am vazut si la Avon una. Masaj sau mesteca guma. Nu e la misto. Guma se numeste B2Up uite> http://stirileprotv.ro/......sanii.html

| trancy_5037 a răspuns:

Iti cresc cu marar il mananci crud

| ReporteritzaisBack a răspuns:

Leagai cu ata si aruncate de la etaju 4

| roxyroxy_1309 a răspuns:

Nu ai cum.

| rebeca_1583 explică:

Ale solutsi?

| andreee_3318 a răspuns:

Eu am auzit daca mananci porumb fiert, dar e o prostie lasa sa creasca normal si nu le grabii cresterea lor