| AliceIDK a întrebat:

Cum pot sa fac sa imi creasca sanii mai repede?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Practică un sport, o alimentație echilibrată, fără suplimente dacă nu le-ai primit de la medic.
Pa, pa.

| BonneLess a răspuns:

Daca porti sutien ar fi mai bine sa nu mai faci asta pentru ca stagneaza cresterea, dar daac nu porti inseamna ca asta e constructia corpului si nu ai cum sa faci sa iti creasca.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! pai nu poti forta natura..decat prin siliconare, dar ai rabdare, poate esti micuta, si au timp sa mai creasca.

| saidkique a răspuns:

Te rezolv eu. Fara gluma. In fiecare seara tratament si o sa vezi ca o sa fie fermi, mari si fini ca pielea unui bebelus!

| Metamorphose a răspuns:

Exerciții. Dă un search pe google.

| TreiSurori a răspuns:

Nu prea ai cum. aia depinde de natura happy
stai linistita ca o sa ai sani, mari mici nu conteaza. sanatoasa sa fii

Răspuns utilizator avertizat
| Pitbull305 a răspuns:

Fatii implant de silicoane..sau umflaii cu pompa.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| HuBaBuBaa a răspuns:

Sa`ti pui silicOane sau exista O gramaDa de creme pentru asta happy

| Curioasa12349 a răspuns:

Pai depinde ce varsta ai. Daca ai 12 ani (ca mine) si vrei si tu sa ai sanii mai marisori ca alte fete trebuie sa :
1.mananca carne, fructe, legume orice cu hormoni.
2. fa exercitii pentru piept
3. Ai grijă de zona lor pentru că ar fi bine să eviți să te lovești în această zonă! Te pup si bafta si zi si mie daca a functionat :*

| Denissa_Deni_1998 a răspuns:

Mananca marar!

| Denissa_Deni_1998 a răspuns:

Mananca marar! Ajuta!

| Olivia2114 a răspuns:

Sa astepti

| elllena a răspuns:

Ia vitamine ...sa st ca mg