| AliceIDK a întrebat:

Cum sa ma coafez, acum? Serbez ziua mea de nastere cu verisorul! Cum sa ma coafez?

Răspuns Câştigător
| pufyy a răspuns:

In primul rand "LA MULTI ANI!" si in al doilea rand din poza realizez ca esti o fata foarte frumoasa si'ti sta f bine cu parul desfacut insa daca tii neaparat sa te coafezi iti poti face un coc mai modern cu parul putin tapat si ai putea sa-ti pui un accesoriu in par care se poate asorta cu tinuta.
sper ca ti'am fost de ajutor
fundita? big grin
smug

2 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Buna! la multi ani! fa-ti o coada impletita,lasa-ti parul desfacut,fa-ti o coada de cal, fa-ti doua codite(normale sau impletite, cum vrei) sau fa-ti un coc.