| euuuu a întrebat:

vreau sa-mi serbez ziua de nastere intr-un mod mai deosebit la 14 ani. Aveti vreo idee?

4 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Pyjama party smug

| LOoPy a răspuns:

Du-te cu prietenii la strand, du-te la un parculet de distractii sau du-te la padure si fa un gratar, joci tenis, voley, fooootbal, ascunsa prin boscheti laughing) etc

| cosmin0116 a răspuns:

Ar trebui sa inviti prietenii si colegii si cei din familie la iarba verde si e misto ca am fost de doua ori la ziua unui prieten si ne-am dus unde am vrut noi am fost la grote am jucat bedminton pana si ce in varsta se distrau. Ar trebui sa incerci.

| Pisicuta11 a răspuns:

Petrecere în pijama, va uitați la un film de groaza sau unul de dragoste și bătaie cu perne. Eu așa fac de ziua mea pe 5 iunie dar o fac sâmbătă. Succes!