| Simo0 a întrebat:

Cum sa scap de solduri si sa-mi subtiez picioarele? Ma enerveaza de mor cand ma duc sa-mi iau haine si nu stau bine pe mine angry. Va rog frumos diete, orice fac si 1000 de abdomene daca ajuta la ceva, numa sa scap sad

5 răspunsuri:
| ααntoo a răspuns:

Pff.
stiu cum eoh go on
e destul de greu rolling eyes
sport.si. multe legume.fructe.peste.carne rosie.
si apa de izvoorthinking
dar iti zicstraight face
nu te apuca sa nu mai mananci pentru ca te poti imbolnavii
foarte gravstraight face
ai grija de tine:*
si ai timp
sa ti le dai josoh go on
nu trebuie sa-ti faci probleme.
abdomenele sunt plictisitoarelaughing
iti recomand sa fugithinking
sau sa inatii mult vara asta:*
succeslove struck!

| fostCont a răspuns:

Oo simplu pai ar trebui in cursul saptamanii sa mananci iaurturi si legume fierte in afara de morcov si cartof poti fierbe si carne de pui iar in weekend poti manca ceva doar pentru ati ingriji sanatatea dar nu abuza si incearca in fiecare dimineata pe burta goala sa bei zeama de lamaie in tr un paharel dinacela mic de tuica cu placere

| nico_3420 a răspuns:

Hmm...Eu am incercat juice fasting.O stiu din proprie experienta,nu e periculoasa, e chiar sanatos sa faci o data la cateva luni, chiar si medicul recomanda si ai rezultat 100%.
Tot ce trebuie sa faci e sa bei doar lichide.Sucuri naturale de fructe si legume, supe, si apa.Ideea e ca atunci cand tie foame, bei lichid, cand tie sete bei lichid.Incearca asta timp de o saptamana, si ai sa vezi ca da rezultate.Normal se tine 3 zile.E o dieta de detoxifiere. Daca reusesti mai mult de 7 zile e perfect. Oprestete,cand simti ca ai slabit.
Te vei simtii mai bine, pielea iti va fi mai curata, vei avea mai multa energie.Nu tii recomand sa faci sport in timp ce tii dieta asta. Sper sa o reusesti si sa imi spui cum a fost.

| Simo0 explică:

Din cate mi-ati spus am o idee:
-apa de izvor beau-numa aoa de izvor, rar suc.
-nu ma apuc sa nu mananc pentru ca stiu ca imi zistrug organismul
-incerc sa nu mananc paine decat o felie
-prajelii/fastfood deloc
-cat mai multe legume
ai incerc sa alerg cate o ora seara + 100 de abdomene si exercitii pentru picioare.

In modul acesta cred ca o sa slabesc.happy
Multumesc pentru sfaturi.