| aLexx_6290 a întrebat:

Buna

cum se pun taguri pe facebook?

fundalove struck

3 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Intri la poza unde vrei sa pui taguri si ai mai jos in partea dreapta „Share, Tag this photo, Edit this photo"etc. Alegi Tag this photo si apoi bifezi prietenul /prietenii. Dupa aceea deasupra pozei apare „Done Tagging" dai click si gata. Succes:*

| PaulaGGiyongchy a răspuns:

Cauti pe net taguri facebook, dupa il descarci in pc sh dai pe facebook la incarca poze, sh dupa ce l-ai salvat printre pozele de la facebook dai eticheteaza prietenii...succes.

| Maddy_6601 a răspuns:

Dai clik pe poza, undeva jos in stanga scrie :"Eticheteaza aceasta fotografie"dai clik si selectezi persoanele care sunt in acea fotografiehappysper ca ti-am fost de folos:X

fundita?big grin