| Kasia a întrebat:

Cum vi se pare acest parfum? Vreau sa-mi raspundeti doar daca l-ati avut sau l-ati testat. Funda.
http://www.aoro.ro/thierry-mugler/angel-eau-de-parfum-pe ntru-femei/

4 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Nu-ti cumpara parfumuri de pe aoro. Mi-a luat tata unul (a dat 100 lei pe el) si cica era original, dar de fapt era putin din parfumul original diluat cu apa. Nu persista nici 10 minutesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Chiar verisoara mea a avut acest parfum, sincer...nu a fost multumita deloc de rezultat!
Parfumul acesta e apa de ploaie mai mult,nu persista deloc mirosul.
Nu are niciun rost sa dai banii pe el!
Cumpara de la Federico Mahora, sunt de calitate, persista, chiar daca sunt putin cam scumpe, merita incercate.
Te pup!

| irina1999moldovachisinau a răspuns:

Ei bine mama mea l-a avut si dupa cum tin minte era bun si tinea mult. Fiecare are gusturile sale dar depinde de calitate.

| LidiaMarinescu a răspuns:

Este foarte bun si miroase foarte bine, ti-l recomanddddddddddddddd, la inceput nu miroase misto, dar apoi miroase foarte mistoooooooo.