| Anaanaanaanaana a întrebat:

Cunoaste cineva o croitoreasa buna? Vreau sa-mi fac o rochita pentru nunta verisoarei mele si nu stiu ce mi s-ar potrivi mai bine.

Răspuns Câştigător
| Coakza a răspuns:

Buna. Gasesti o croitoreasa foarte buna aici https://www.facebook.com/SophyDress. Mie mi-a facut multe rochite si am fost intotdeauna multumita.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Si de unde sa stim noi in ce oras stai tu? Iti dau un sfat:cauta pe net modele de rochii si sigur iti gasesti una sa-ti placa.Si eu am fost la o croitoreasa mai demult pentru o rochie si arata groaznic, nu semana deloc cu ce am vrut eu.Sa nu fii dezamagita mai apoi...

| ionutivanov a răspuns:

Din pacate nu cunosc, dar asta depinde din ce zona a tarii esti!