| қɿ੮੮עՈυ੮ઽ a întrebat:

big grin Am o problema!crying
Astazi m-am epilat, totul a fost bine, dar din greseala mi-am facut o gaura in partea de sus a sprancenei, cu bic-ul crying cum sa fac sa imi creasca parul cat mai repede(sprancenele), si ce sa fac ca maine trebuie sa merg la o nunta...crying
funda +voturi -folositor amuzant inteligent big grin
Repede!

Răspuns Câştigător
| Pufuleti a răspuns:

Stii mai bine ca mine ca nu mai ai ce sa ii faci pana maine, dar tu inca speri... ca poate e vreun vrajitor pe aicirolling on the floor

Iei o periuta de rimel folosita, o speli bine de tot. Mergi la farmacie, iei ulei de ricin. Introduci periuta in ulei si te dai pe spranceana de doua ori pe zi. Asta ca sa iti creasca mai repede.

Pentru maine: da cu un creion, dar sa dai pe amandoua, sa nu arati ciudat.

7 răspunsuri:
| DidiChanx3 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la salon sa te penseze si sa-ti dea o forma pana iti creste la loc parul sau nu neaparat la salon ci la cineva care stie poate stie mama tawinking succes

| Caisuta a răspuns:

Buna si bafta data viitoare cand te epilezilaughing Deci, ca sa arate bine maine, ar fi bine sa dai cu ceva anticearcan pe sprancene (ambele) si apoi sa le conturezi cu creionul in asa fel incat sa iti placa tie cum arata.Si ca sa iti creasca mai repede, uleiul de ricin cum spune Bubbles de sub minehappywinking Bafta!

| BubblesDoubleS a răspuns:

Ulei de ricin.
AA da nu creste pana mainelaughing
Foloseste sprancene false sau fa-ti-le cu creion.
Naspasad

| AncaElla a răspuns:

Nu are cum sa creasca pana maine.incearca sa te duci la salon poate se mai poate repara ceva. Daca nu merge, sunt la magazin dermatografe cu buretel care da un aspect mai natural sprancenelor decat un derbatograf obisnuit.Sau tunde-te cu bretonbig grin.

| қɿ੮੮עՈυ੮ઽ explică:

Pai mi-a sunat telefonul si avea si ala in mana
si cand am luat telu de la ureche am dat pe langa fata

| DonCorleone a răspuns:

Pai am si eu o intrebare dew baraj daca nu te superi
tu unde te epilezi pe picioare sau la fata?

| pink94 a răspuns:

:O Aoleu da tu te faci cu lama la sprancene? pentru sprancene so inventat cosmetica, iar daca ai facut-o din greseala foloseste un creion de ochi sa-ti ascunzi imperfectiunea pana ce iti creste.