| marilena04 a întrebat:

>Bunabig grin< cei ce au tinut dieta disociata de 90 de zile sau pentru cei ce o tin, imi puteti zice rezultatelee voastre? merci :*!

3 răspunsuri:
| AngiFmss a răspuns:

Frate nu mai bagat la cap tot felul de prostii gen"Dieta" este o porcarie.Totul tine de organism.Nu tot ce li`se intampla celorlanti la dieta ti se va intampla si tie.Chestia este ca fiecare are organismul luismug!

| marilena04 explică:

Stiu ca fiecare organism actioneaza in mod diferit:p dar vroiam sa fac o medie happy

| larybesk a răspuns:

Ms simt foarte bine si am slabit foarte mult