| AbbyXQuinn a întrebat:

Buna big grin Stie cineva daca pot gasi vopsea colorata sau nuantator in Tulcea?

P.S. nu conteaza culoarea, doar sa fie ceva gen verde sau albastru sau roz big grin Orice. Doar spuneti-mi daca gasesc asa ceva in Tulcea.

Funda. happy

Răspuns Câştigător
| chupachups1234 a răspuns:

Si eu vreau dar nu gasesc pe nicaieri. Vezi aici: http://www.bestial.ro/? word=vopsea+de+par&search=++§ion=search

4 răspunsuri:
| ammona a răspuns:

Gasesti aici www.pisica-neagra.ro - trimit prin posta sau curier.

| LittleBigTroll a răspuns:

Eu sunt din Tulcea. Poti gasi la magazinele in drum spre monument!
Cand am fos eu aveau in stoc.

| LittleBigTroll a răspuns:

Gasesti la magazine din drum spre monument. Funda!

| adecaba a răspuns:

Da se gaseste colege de ale mele folosesc des nuantatoare si le cumpara din Tulcea.