| ღβ3b3LuSa a întrebat:

Daca ai sters ceva din cosul de reciclare poate sa mai fie in claculator?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

DA! POTI RECUPERA!
Intra aici si vezi un program http://welcome.haipa.ro/2009/03/04/program-de-recuperat-date-sterse/ ai si link de download acolo (nu necesita instalare)
2. Aici mai ai un program http://www.go4it.ro/......s-3865209/

3. Alt program este aici http://stellar-phoenix-photo-recovery.ro.malavida.com/......ta-windows
Bafta!

30 răspunsuri:
| DeeaLove08 a răspuns:

Nu are cum. cosul de reciclare este singurul loc in care mai poti pastra fisiere pe care le-ai sters. daca le-ai sters si din cosul de reciclare nu mai sunt in calculator.

| xClementine a răspuns:

Depinde. Daca este un program probabil ca mai este.
Ca sa-l dezinstalezi complet te duci in Panoul de Control apoi la Program si Dezinstalare Program. Iti va aparea o lista cu diferite programe instalate si de acolo poti sa alegi. Iar daca te refereai la poze sau alte documente, odata ce le-ai sters din cosul de reciclare nu mai apar in calculator. Asta in cazul in care nu le-ai creat o copie. Succes!

| CM7YRE a răspuns:

Daca nu ai vreun program de recuperat ceva daca-l stergi...nuh,nu mai ramane,sau,daca ai tune up utilities ai o sansa sa-l iei inapoi, altfel, nu mai poti.

| Innovation a răspuns:

Nu,imi pare rau dar nu mai poti gasi fisierul(sau ce ai avut tu)daca l-ai sters si din cosul de reciclare.

| Ciprian a răspuns:

Nu, nu mai exista in calculator. Stergerea este definitiva.

| Xcel98 a răspuns:

Da. este un buton Restore si daca dai pe el se duce fisierul folderul la locul lui. funda?

| JustMelavJustMe a răspuns:

Noormal! intri in cos si dai clik stnaga apoi pe "Restore" si Evrika.ai reusittongue

| PяInCєSs a răspuns:

Da, cu un program poti intra acolo, asa cu 'ochiul liber ' nu il poti accesa e un folder ascuns

| WickedBoy a răspuns:

Nusad.Dar te si intreaba "are you sure you want to delete permanently these items?"

| Sperman a răspuns:

Faci restaurare de sistem, backup.

| Kiiiissss a răspuns:

Dap.
Funda?

| adriana18 a răspuns:

Din cate stiu eu nusad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| AframyK a răspuns:

Era daca nu stergeai si de acolo.

| RockLover94 a răspuns:

Nu,nu poate.

| St3fY_3193 a răspuns:

Nu

| tycy a răspuns:

Nu si sunt putine programe free si bune pentru a recupera fisiere sterse de pe hard.

| tzintzi a răspuns:

Daca ai folosi TuneUp Utilites da...s-ar puta sa mai recuperezi...dar asa 100% s-a dus

| Levana a răspuns:

Da, există un program cu care le poţi recupera, dar cred că trebuie' să-l iei cu licenţă.
http://www.piriform.com/recuva
De aici îl downloadezi.

| alin4096 a răspuns:

Nu! E sters definitiv! Daca ai sters ceva din calculator se duce in cosul de reciclare si poti sa recuperezi fisierul, dar daca e sters si din cos, nu mai poate fi recuperat!

| AdyDinamo123 a răspuns:

Numai e... funda?

| stefania_1904 a răspuns:

Nu mai are cum l-ai sters din memorie daca l-ai sters fin cosul de reciclare fundita te rooog eu nu am nici una

| cristina_3693 a răspuns:

Sunt programe care te ajuta

| iahim97 a răspuns:

Scuze

| iahim97 a răspuns:

d

| emmy25 a răspuns:

Nu din pacate happy. daca ai sters sin cos nu mai exista in calculator. crede-ma ca mi s-a intamplat si mie ^^

| YoungWezzy a răspuns:

Daca ai dat empty la cos nu mai are cum sa ramana...batting eyelashes

| ANDREI11122 a răspuns:

Exista dar nu iti garantez 100%. Poti sa-l gasesti in meniul de start. funda?:d

| Andreeutza_4852 a răspuns:

Nu. Adica din cate stiu eu. Numai poti.