| Pawel95 a întrebat:

dati-mi o idee cum sa cresc mai repede pe Barn Buddy hi5? Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Albinuțăă a răspuns:

Pai daca iti cumperi mai multe animale o sa faci mai repede puncte de experienta. sau cumpara si tu niste plante sau flori care dai mai multe puncte de experienta.tongue
Fuunda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| mika a răspuns:

Fa cupe, florii de preferat, si cumparati multe animaletongue

| HeeYeon a răspuns:

Fa-ti mai multe conturi si pune buruieni si gandaci. Roaga si prietenii.

| AmphetamineGirl a răspuns:

Cumperi multe chestii care iti dau experienta. adica seminte de-alea de plantatwinking

| Pawel95 explică:

Inca nu.mai astept raspunsuriwinking