| Pawel95 a întrebat:

Cum sa cresc mai repede pe Barn Buddy hi5? Funda! happy

Răspuns Câştigător
| ciufiXXXXXX a răspuns:

Pai ai putea daca esti in nivel mai mare sa iti pui doar flori care iti dau experienta multa ex(orhidee, trandafir, narcisa). eu sunt in nivelul 165 si mi-am pus doar orhidee si am trecut in celelalttongue.(si sti cat de greu se trec in nivelele mari)...sau ai putea sa iti mai faci un alt hi5 si sa iti pui buruieni si gandaci tie de pe el iar tu sa ti pe scoti (faci experienta)tongue
sper ca te-am ajutattongue

funda?happypuppy dog eyes

6 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna plantand plante.Eu inainte plantam numai legume si imi crestea putin. Dar o fata mi-a spus sa num ai plantez atatea legume si sa plantez si flori.Am inceput sa plantez numai flori si imi creste mult experienta si fac si multe moende/

| nonny50 a răspuns:

Da ceasul inainte la pc laughing

| CristineDelaruss a răspuns:

Planteaza flori, cumpara fertilizator extra, cumpara animale.etc
Bafta! funda?:d

| Beatrice a răspuns:

Faci EXP!
logic.

| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Faci experienta si cresti in nivele plantand plante, datorita animalelor(si ele iti dau multa experienta). Si facand trofeu la plante, flori si animale.Cama asta e.

Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!happy

| DeMoniKBoY a răspuns:

Depinde ce lvl ai daca ai lvl 54 planteza numa orhidei