| PopStarInMyMind a întrebat:

Buna!(dau funuda)
Cum sa ma machiez de revelion?
O sa ma imbrac intr-o rochie rosie cu negru. Din pacate nu am fard rosusad!
Uite ce culori am:
-alb
-albastru(inchis si deschis)
-negru
-gri
-roz(inchis si deschis)
-mov(inchis si deschis)
-auriu inchis(cam asa arata)
-argintiu
Ce culori din aste pot sa le folosesc la machiat si sa se potriveasca si cu rochia?

Răspuns Câştigător
| ToxicBubless a răspuns:

Argintiu sau alb cu negru :X eyeshadow...
sa arate cam asa:X: http://www.coloronpro.com/products/large/amethysts-white-gold1.jpg dar in loc de mov sa fie negru:X. funda;;)?

5 răspunsuri:
| adutzadragutza a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=kWLwNSVl0qs... fundita cauta si pe sit ca mai sunt.:)

| ToxicBubless a răspuns:

Multumeschee hee:*>big grin

| Karashi a răspuns:

Pai...parerea mea e ca ai putea sa te fardezi cu negru deschis(sau gri, dar putin mai inchis), sau argintiu, dar nu asa de mult!
Asta cred eu...vezi si parerea altora!^-^
Sper ca te-am ajutat!

| Anca15 a răspuns:

Pai roz inchis, negru, alb, argintiu

| AlexandraHDR a răspuns:

Gri cu negru (poate si auriul/argintiul). Mai bine ca n-ai fard rosu, sa nu mai folosesti fard de-aceeasi culoare cu hainele.