| GeOrGiAnA00 a întrebat:

Buna de banchet imi trebuie o roghie... dar nu stiu nici una mai frumoasa ajutati-ma plzz fundita+VOTT vot dau la toti iar fundisa la cel mai tare raspuns

Răspuns Câştigător
| PikySs a răspuns:

Acum., depinde dee gustul tau :X

si de felul in care arati big grin

ai putea sa`ty iei o rochita scurta, mulata :X / una cu cORest / sau una gen "gogosar"
de culOare.ce pot sa-ti spun...blushing conteaza ce culori iti plac.:X

spre exemplu eu mi-am cumparat o rochita scurta gen "gogosar" de culOare mOv :X e draguta...si nu foarte impopotionata.:X ideala pentru un banchet :*

4 răspunsuri:
| clody83 a răspuns:

Cele de la Cristallini sunt superbeeeeee... ai de unde alege: http://www.mujer.ro/modele-de-rochii-pentru-banchet-2011

Distractie placuta draga mea! :*

| laurash_9338 a răspuns:

Cea mai buna idee este sa mergi prin magazine si sa vezi ce rochie ti se potriveste cel mai bine. O sa gasesti macar o rochie care o sa iti placa de prima data cand o vezi si probabil o sa iti stea bine. Asa am incercat si eu cu idei dar nu am gasit rochiile pe care mi le-au spus anumite persoane.

| Dya_8770 a răspuns:

Buna,poate incerci o rochita de culoare roz cald, fara bretele...de lungimea un pic mai sus de genunchi, si sub piept un bantuletz de culoare neagra)) iar la ea poti asorta niste pantofiori gen sandalute de culoare argintie...aa.si nu uita de de un plic de culoarea pantofiorilor) succes)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai o rochita din dantela. e pe corp si foarte frumosa.

Daca ai corp frumos o sa te avantfajeze.kiss