| claudyu_7346 a întrebat:

Daca imi fac o prietena ce trebuie sa vb cu ea ca ma blochez si nu stiu ce sa vb? plzz ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| KySyB3B3 a răspuns:

Pai daca vorbesti cu ea. vorbeste din inima.nu cauta pe google ce sa ii zici. spune-i din inima toate cuvintele frumoase.cum o considerii ce simti pentru ea.ce ai vrea sa schimbi/ce iti place.multe fete apreciaza si {iubita mea,frumoasa mea,ingerasu meu, puiutu meu, gurita mea...}Sper ca te-am ajutat. Fundabatting eyelashes?

4 răspunsuri:
| jasmine11 a răspuns:

O prietena adica iubita? oricum i-a o cu iubire ingeras puiut asta o sa ii placa cu siguranta intreab-o ce i place ca sa stii si tu...si chesti de astea

| bloo_8714 a răspuns:

laughingrolling on the floor fii doar tu... incepe cu "ce faci" si asa se deschide subiectu'... happy

| evelina_3448 a răspuns:

Poi,ce sa zic...eu cred ca cel mai bine ar fi sa fi tu insuti si daca te blochezi si spui ceva jenat cel mai bine ar fi sa improvizezi!

| involved2 a răspuns:

N-o lua circule cu ingeras, puiut si ce mai zic duduile astea de 15 ani. comporta-te ca si cum nu te-ar interesa, iar daca te place asa, iti va manca din palma.