| Nicoleta a întrebat:

De curand mi-am luat o placa de intins parul "Magitec Domicile" modelul SN-2732. O mai foloseste cineva?
E o placa destul de ieftina(42 lei am dat pe ea), cu placi de ceramica, cu incalzire controlata.Eu am mai folosit-o la o prietena si mie se pare foarte buna, insa mai vreau sa aud si alte pareri.
(ofer fundita)

Răspuns Câştigător
| dragutzyka29 a răspuns:

Da si eu o folosesc dar daca o folosesti prea mult ti se arde parul

4 răspunsuri:
| Byencutzz a răspuns:

Buna si eu o am dar problema este ca am firul mai gros si ea are intre 120-200 grade
nu stiu nu e asa buna ca Philips sad
eu ma fac singura si dupa 20 de minute ma plictisesk si incep sa ma fac asa sa fie facut iau cate 40 de fire sau mai multe si le trec prin placa
pot sa zic ca nu este extraordinara happy
nu tine asa mult sad poate si faptul ca nu ma fac corect
in fine
eu te sfatuiesc daca ai parul cu volum si firul gros sa-ti iei una de un mil plus
succes:*

| yunnyaaa a răspuns:

42 lei:O? eu vroiam sa`mi iau una de la Remington cu 3 milbig grin
mi-ai putea spune si mie de unde ti-ai cumparat`o?big grin
Si daca intide calumea, adica parul meu e ondulat:-s.SI imi trebuie una foarte buna.:-s
>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu mi-am luat-o anul trecut cu 50 de lei...si o folosesc si acuma...eu sunt multumita de ea.Eu am luat-o din kauflandwinking

| mialu a răspuns:

Eu am un magitec vechi, are 8 ani de zile, cumparat cand de abia invadasera piata noastra. a costat pe vremea aceea 15 lei,laughing, si tin sa spun ca are placi normale nu ceramica. la sfatul altora mi am cumparat si alte placi scumpe de ceramica si nu stiu ce ioni pozitivi si negativi. Nu am gasit nici o placa care sa indrepete parul al fel de bine( par cret natural) din pacate dupa 8 ani plasticul placii s-a crapat peste tot de la atata caldura. as da orice sa mai gasesc acel model pe piata. oricum magitecul desi este o firma ieftina este buna, si placile lor nu deterioreaza parul la fel de mult ca alte marci. sa te bucuri de ea.happy