| Sara2 a întrebat:

De foarte multi ani am parul lung. Pana la fund il am acum. Anul asta inainte de sarbatori vreau sa fac o schimbare. As vrea sa il tund sa schimb ceva. Imi puteti da sfaturi idei? Il am lung pana la fund ondulat si des (dar il indrept mereu cu placa)

6 răspunsuri:
| Juviia a răspuns:

Il poti tunde drept, pana la umeri.Cel putin asa il am eu.

| Carla01 a răspuns:

Se sfătuiesc să îţi iei puţin din lungime cam o palmă sau cât vrei tu,pentru că vârfetele sunt arse,şi părul nu mai creşte.şi ai putea să te tunzi în V, vine super, am fost şi eu acum câţiva ani când aveam părul lung, acum m-am tuns drept, şi aştept să-mi crească ca să mă pot tunde in V.Pentru o schimbare mai mare ţi-am putea face un ombre.

| dianabaumli a răspuns:

Ce zici de aceste coafuri mi imi place Bobul lung...:) Poate gasesti si tu niste idei utile...

http://trenda.ro/frumusete/tunsori-femei-2016/

| amyleemuffly03 a răspuns:

Tundel cu 3 cm mai scurt atat, lasa-l lung, o fata e foarte frummoasa cu parul lung

| Alexandra_Lory_1998 a răspuns:

Si eu vreau sa fac la fel anul acesta, m-am gandit ca un tuns in scari ar merge, arata super ok..eu te sfatuiesc sa nu tai foarte mult din lungime, incearca un tuns in scari dar sa nu exagerezi cand il scurtezi. :* bafta

| Mry_Maria_2001 a răspuns:

Încearca sa il tunzi drept. La fel am avut si eu părul de lung si l-am tuns drept doar cativa cm