| Hangover a întrebat:

De multe ori gasesc la intamplare, pe diferite site uri, modele de incaltaminte frumoasa, cu design inedit, insa fara a gasi un magazin online de unde sa le comand. Stiti cumva site uri de unde sa pot comanda pantofi a caror design sa fie creat de mine? Majoritatea iti ofera modelul lor, unde poti doar sa schimbi culorile, materialul, insa eu vreau sa ofer conceptul meu pentru perechea mea de pantofi (imi doresc ghete, mai exact). Va multumesc! happy

1 răspuns:
| fdhgcvnb a răspuns:

Salut! Nu cred că există un astfel de magazin. Poți încerca să întrebi la diverși cizmari dacă ar putea/vrea să lucreze după modelul tău.Cât despre acele imagini pe care le găsești la întâmplare pe internet fără să fie specificat un site de unde să poți cumpăra produsul respectiv, ai putea să mergi pe Google Images.Acolo dă click pe pictograma aceea cu un aparat foto(scrie 'Search by image' când treci mouse-ul peste ea)din interiorul căsuței de căutare. Apoi copiază link-ul imaginii ori dacă o ai salvată în calculator dai click pe 'Upload an image'-->Alege fișierul.Vei primi rezultate de la Google cu referire la toate site-urile unde poți găsi imaginea respectivă pe internet, deci dacă imaginea e pe un magazin online, o vei găsi.
Baftă!