| BlancaFantasma a întrebat:

de o saptamana ma doare spatele jos, cred ca e ceva la rinichi, caci nu ma doare coloana.Nu foarte tare, dar ma doare si nu stiu de ce.As putea avea ceva la rinichi? din ce cauza?

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Depinde de durere, poate sa fie de la efort, dar daca te dor rinichii (chiar rinichii) poate fi o problema medicala. Acuma nu stiu daca esti baiat sau fata, dar la baieti mai apare durerea asta impreuna sau dupa cea de oua ca urmare a unei erectii puternice + a unei stari tot asa de excitatie (ii logic doar ca si excitatie, nu stiu ce naiba scriu asa filosofic laughing ).

| ChocolateAddict a răspuns:

Asa m-a durut si pe mine, ma durea langa coloana si am crezut ca sunt rinichii dar am fost la medic si era coloanastraight face

| InspectorulTPU a răspuns:

Nu imi aminti stiu ce ai ai febra musculara si eu inainte ma intindeam putin poc febra musculara nu stiam unde ma doare dar ma durea rinichu sau probabil te-ai tinut sa nu te duci la baie sa urinezi si ti s-a blocat... Funda si du-te la medic.

| dyyva a răspuns:

Buna. eu am probleme de rinichi de la varsta de 6 ani.in fiecare an trebuie sa merg la medic pentru reteta. si ma doar tot asa cum zici tu. eu zic ca ar fi mai bine sa mergi la doctor. daca ai probleme cu rinichii iti va da un tratament. daca nu mergi la doctor si ai probleme cu rinichii poti face calcuri( pietre) la rinichi si e mai rau