| BlancaFantasma a întrebat:

de o saptamana ma doare spatele jos, cred ca e ceva la rinichi, caci nu ma doare coloana.Nu foarte tare, dar ma doare si nu stiu de ce.As putea avea ceva la rinichi? din ce cauza?:-s

3 răspunsuri:
| Cathuzik a răspuns:

Poate trebuie sa-ti vina menstruatia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai racit. Spatele gol, un pic de frig si gata. Insa durerea descrisa de tine persista. Du-te la medic sa vezi despre ce este vorba.

| LoloSkate a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa mergi la un doctor. Nu cred ca e ceva gav.dar un doctor ti-ar zice exact ce ai. Dar sigur nu e la rinichi. Stai linistita.
Sper ca te-am ajutat. fundita?