| Lungu_Stefan_1993 a întrebat:

Buna, de unde as putea cumpara un costum in genul peaky blinders dacă știți, cu vesta, palton, șapcă etc. exact ca in film, dar sa fie calitate super buna, nu doar așa de dragul de a fi deghizat?

3 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Bună, de aici, tot costumul costa 200 lei. Daca te apuci sa iei din mall ajungi la o suma totala de peste 1000 lei (pantalonii ar fi 230, vesta 340, etc)
https://www.funidelia.ro/costum-thomas-shelby-peaky-blinders-117491.html

| Darkshadoww a răspuns:

Cel mai bine este sa iti faci costumul pe comamda

| Darkshadoww a răspuns:

Sau poti sa mergi in mall la magazinelr de profil care comercializeaza costume pentru barbati si poate gasesti ceva asemanator sapca poti sa o comanzi de pe aliexpress sunt exact ca ale lor ( doar ca fara lama evident)