| Linda18 a întrebat:

De unde pot cumpara ulei de ricin sau ulei de cocos si ce pret au?

7 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

In magazine naturiste. Uleiul de ricin este 8-15 lei, iar cel de cocos este de la 10-50 lei.

| ana233 a răspuns:

Buna! Pai aceste uleiuri le poti achizitiona din Plafar sau din farmacii mai mari. Uleiul de ricin in functie de cantitate costa cam 10 lei (nu stiu exact cati ml are, dar variaza in functie de oras, farmacie/plafar...etc), iar uleiul de cocos, cam la fel, dar vreo 30 lei costa un borcanel de 200g.
Sper ca te-am ajutat! O zi buna sa ai! happy

| Capriciu a răspuns:

Buna! De la farmacie cel de ricin si costa 10 lei, iar cel de cocos la 28 de lei.cel mai bine este sa le procuri din farmacie, fiindca sunt naturale.Pa!

| ElleElenaElle a răspuns:

De la farmacie.

| D0A1V2i3d7 a răspuns:

Amandoua exista la farmaciile naturistehappy

| DreamAsk a răspuns:

Http://www.naturaplant.ro/produse/397/Ulei_de_ricin - Intra aici vei gasi ulei de ricin la doar 6 lei, il poti poti comanda acasa.
Mult succes!

| Cornel_Edy_1976 a răspuns:

La Beibi Tei gasesti ulei de cocos cu 19.5 lei litrul