| anonim_4396 a întrebat:

deci am 14 ani si 1, 63 si vreo 48 de kg.vara trecuta am slabit foarte mult si mi.au aparut niste vergeturi pe picioare ba chiar si pe la burta:-s
ps:fac foarte mult sport!
ce. mi recomandatistraight face

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Depinde de gradul/faza vergeturilor,ele nu dispar decat daca sunt superficiale,cremele si alte prostii nu dau randament in disparitia vergeturilor.O parte din ele dispar in ani de zile,alta parte dispare la bronzare, dar cele mai multe raman.Din cate stiu vergeturile superficiale se pot scoate cu laser, costul este foarte mare.