| Tabii. a întrebat:

Deci as vrea sa ma tund, dar nu stiu cum.Am fata ovala-rotunda si parul putin mai scurt de mijloc si e in scari.Nu neaparat sa imi tund din lungime, dar...help.Bye

4 răspunsuri:
| buburuzAndreea a răspuns:

Are o prietena o tunsoare interesanta. Partea de deasupra, calota, e tunsa ca un bob, mai scurta, sa-i dea volum, dar lungimea parului de dedesubt e pastrata. Aasa ca daca isi prinde partea aia de par ramasa pe spate, arata ca un bob. Dar e super ca poti avea si parul lung cand ai chef de bucle sau ceva. big grin Nu am gasit o paza ca sa iti arat mai clar, sper ca ai inteles cat de cat.

| ScLiFoSeL a răspuns:

Beautycenter.ro/look/parfect/coafuri/coafuri-par-lung