| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu ce fel de frizura mi s-ar potrivi in opinia voastra.Am fata ovala, parul lins iar "cararea" vine in dreapta, bretonul tuns in scari.Nu stiu cum sa ma tund, avand in vedere ca nu prea imi place parul foarte scurt si vechile frizuri aratau urat cand incepea sa-mi creasca parul mai mare.Voi ce parere aveti? Ce mi-ati recomanda?

1 răspuns:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Cel mai bien ai merge la frizer sa il intrebi pe el. Cu siguranta iti va da ideei si sfaturi foarte utile el fiind si mai in masura decat noi sa te sfatuiasca.