| Deea236 a întrebat:

Buna!^^ Deci, in cateva zile va fi ziua de nastere a mamei mele si va implini 40 ani! Ce ar trebui sa daruiesc o bratara sau un lantisor de aur?

Fundita!

Răspuns Câştigător
| JustmeV a răspuns:

Un lantisor subtire cu un pandativ pe care ai putea sa ii scrii numele pe o parte, si pe cealalta numele tau.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un lantisor este mai potrivit

| aryana1991 a răspuns:

Daca vrei neaparat ceva de aur ii poti lua un lantisor cu un medalion in forma deinima care sa ontina o poza cu familia voastra

| dienuta1990 a răspuns:

Eu cred ca e mai frumos sa-i iei un lantisor de aur sau chiar de argint eventual cu o cruciulita mica sau chiar initiala numelui ei.

| DixieBloom a răspuns:

Cumparai un lantisor de aur, daruiestei flori, cumparai niste haine, duo la un spa happy

| iugaroxana a răspuns:

Gandeste-te ce poarta mai mult. Bratara ii poti lua daca ii place sa fie mai eleganta. Si lantisor daca e mai casual. Parerea mea: Lantisor

| BlackyCat a răspuns:

Hey! Eu consider ca ar trebui sa ii cumperi mamei tale un lantisor finut din aur.Nu multe femei poarta bratari la acea varsta.Un lantisor din aur eventula cu o cruciulita mica sau alt simbol, cum ar fi initiala numelui ei ar fi potrivit! Fundita? :3

| lolasante89 a răspuns:

Lantisor si la multi ani

| MuntoiuFlorin a răspuns:

Mai bine un lantisor