| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimi!:) ai incercat parfumul sau ati auzit de el. http://images10.okr.ro/......00_700.jpg as vrea sa mi-l iau dar nu jtyu nimica despre el:) dau fundita!:)

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Deci miroase bestiallove struck
Cel mai bun parfum pe care l-am avutsmug

9 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Iti spun din propria experienta ca nu este bun.Mai bine dai mai multi bani pe unul foarte bun decat pe unul mai prost.
Iti recomand urmatoarele parfumuri de la Chanel si cel de la Blumarine Bellissima.Eu le am si sunt foarte bune.
http://www.google.ro/......tp?/imgres 2&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=422&ei=cNsFTeyFHKKQ4gb1pvGECg&oei=cNsFTeyFHKKQ4gb1pvGECg&esq=1&page=1&ndsp=15&ved=1t:429, r:0, s:0&tx=109&ty=78&biw=1024&bih=641

http://www.google.ro/......tp?/imgres

Succes!
SellGomez

| Andreea_5313 a răspuns:

Eu l-am primit si il adorlove struck

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Eu il am.
Mirosul este foarte placut nu este dulce si nici tare (sa te doara capul de la el)este perfect!(cel putin pentru mine)

| morena a răspuns:

Eu il am si -mi place! Asta pentru ca nu-mi plac parfumurile dulci, ceea ce acest parfum nu e! Dace ti plac parfumurile unisex, acesta e bun pentru tine! Daca ti plac parfumurile dulci si cu miros de flori, atunci cauta altceva! Nu te poti lua dupa gusturile noasrtre, ca nu le avem la fel! Costa cam 76ron(100ml )dar eu il iau pentru ca chiar nu are iz de flori si nu are miros gretos de dulceag!

| LovعlyFeelings a răspuns:

Mie nu`mi place. L`am facut cadou mai departe laughing. Depinde de gusturile tale!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu parmumul am vaut si eu mirose suuper happy si e destul de scump ce vrei sa mai stii happy?

| mihaela11 a răspuns:

Si eu la fel. nu miroase prea bine as zice sa-ti cumperi pe asta http://www.google.ro/......tp?/imgres miroase ffff bine eu il am de mult si inca mai e bun fundita?

| delywtza a răspuns:

Iti spun eu ca nuprea miroase bine, acum nah dupa gustul tau eu il am, l-am primit cadou si cu deodorant, a fost set.Nu stiu daca e separat dar eu iti spun sincer ca nuprea miroase bine, nu iti zic sa nu il iei da nah...

| delywtza a răspuns:

Miroase chiar ff bine d&p incearca-l