| Butterfly_6865 a întrebat:

Buna dimineataa!love struck Ce facetii? In fine sa trecem la subiect.Am parul brunet, in scari, lungime mediu, filat, cu un breton pe o pare.Am incercat tot felul de cuafori, codite impletite, coada intr'o parte, coada sus. Nu mai stiu cum sa imi fac parul. Imi dati niste idei? Voi cum va faceti parul la scoala? Dau funditalove struck Daca se poate si poze:*:* Multumesc mult big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm...parul de lungime medie ar trebui sa fie usor ondulat. Este modern si practic, in acelasi timp. Prinde intre degete cateva suvite umede, rasuceste-le pana obtii niste "melcisori" si fixeaza-i cu niste clipsuri. Lasa-i asa timp de zece minute si dupa aceea da drumul suvitelor, trece-ti degetele prin ele si gata coafura.big grin

3 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

E dragut cum a zis Cookie big grin
Sau daca ai placa ai putea sa-l intinzi si sa-l tapezi putin (nu trebuie sa stea nici prea umflat )

| Butterfly_6865 explică:

Multumesc mult tocmai ai "Spam"

| Gizăz a răspuns:

Păi dacă pui întrebări cretino-superficiale ce vrei? Mai dă unul ca-mi place. Vreau şi încă un stupid te rog!