| Florinaaaaaaaa a întrebat:

Am 11 ani si nu mai stiu cum sa imi fac parul la scoala.Va rog dati-mi niste idei bune dar nu ceva de genul...doua codite impletite sau o coada. ceva mai interesant...:*fundita:*

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| tekatoki a răspuns:

Incearca ceva extravagant.ondulat.impletit.si daca il ai scut ridicat la spate arata super.indreaptal.eu stiu. uitete pe la actrite si vezi cum se mai poarta.

| Alexia_1745 a răspuns:

Buna Andreea, uita-te pe blogul meu http://www.codite-ata-colorata.blogspot.com/ ca sa vezi cum se fac codite rasucite. Daca chiar vrei ceva interesant si original poti sa comanzi niste codite colorate;)