| Ionela1235 a întrebat:

Buna din nou! Am o prietena care are probleme cu acneea atat pe fata nu toata ..cat si pe spate straight face este cam jenanta, dar daca ne puteti ajuta cu cateva sfaturi v-as fii recunoscatoare!

Răspuns Câştigător
| eli22 a răspuns:

Pentru inceput ar putea face o vizita la un dermatolog si sa-i fie prescrisa acolo niste lotiuni sau creme.
Aici cateva produse bune pentru acnee http://www.unica.ro/......10712.html

1 răspuns:
| Sergio77 a răspuns:

Sa foloseasca crema de galbenele sau mearga la un dermatolog (funda te rog)