| anonim_4396 a întrebat:

Heyhappy imi place de un baiat de 3 luni si acesta are prietena de 9 luni, cu el ma inteleg foarte bine, dar cu prietena lui nu din alte motive si creturi cu ani in urma. Mi-e foarte greu cand il vad cu ea, sunt mai geloasa de felul meubig grin daca ma puteti ajuta cu sfaturi sau cu sugestii in legatura cu ce as putea face va-si fi >recunoscatoarebig grin

Răspuns Câştigător
| curiozitatea a răspuns:

Heeeibig grinsi eu sunt cam asa.adica dc sa renunt eu? sa renunte fata aia la eloh go on
Poi draga meabig grin tu trebuie sa ii areti ca esti mai buna in toate decat prietena lui, iar cand se cearta sau se supara un pic incearca sa discuti cu el si spune-i "vai dar in locul tau iasi fi dat deja papucii, fata asta nu te merita"! si ma rog.lasi face sa se mai gandeasca...si asi glumi cu el de exemplu seara cand zice ca se duce laculacare spune-i "sa ma visezi:-W" si ma rog...imprieteneste-te bine cu el.stii cum se zice preitenia apoi dragostea.deci va renunta la cealalta doar ca sa nu va stricati prietenia happy sau poate si tu o sa renunti la el o sa zici ca mai bine prieteni decat iubiti. dar nu prea credlaughing happy
succesbig grin
funda?:X

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu zic sa-ti canalizezi afectiunea in alta directie! Nu te baga peste baiatul care este intr-o relatie.Cred ca nici tie nu ti-ar conveni sa se bage gineva peste tine cand ai un iubit!

| TitiDrLove a răspuns:

Stiu cum e. si mie imi place la nebunie de o fata, i-am si marturisit asta, mie mi se pare ca si ea ma place destul de mult.stiu ca prietenei sale cele mai bune ii place de mine si poate ca de asta ma respinge putin cea de care imi place sa nu se certe ele sau poate nu ma place. trebuie sa accepti sa fiti doar prieteni daca e si daca tii cu adevarat la el lasa-l sa fie cu cine ii place lui. timpul le rezolva pe toate

| ZapacealaAa a răspuns:

Nu cred ca daca ai tine asa mult la un baiat nu ai face tot posibilu sal airaised eyebrows

| ZapacealaAa a răspuns:

Pai sau certat de vreo 3 saptamana putin si mno el mi-a pov si i-am zis ca lasa ca vine alta (in gandu meu "alta=eu") si ca sa nu mai fie sup ca poate or sa se impace (in gandu meu "dmne da sa nu va impacati") si mno prosti din asteabig grin:X
acum 2 zile mi-a dat webu si era la pr lui acasabig grin:X si era numa pentru minebig grin:X