| anonim_4396 a întrebat:

Buna din nou! Samponul Alpecin da roade? L-a incercat cineva? Si in cat timp si-a favut efectul la voi?

14 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Produsele cosmetice difera de la persoana la persoana fiindca suntem unici. Totusi, pana acum nu am auzit pe nimeni care sa se planga de la acest sampon. Cel mai bun sampon ar fi cel recomandat de un dermatolog fiindca el este expertul! Numai bine!

| Andwta a răspuns (pentru Caro34):

Am auzit ca e bun. Mi l-a recomandat cateva persoane.

| Caro34 a răspuns (pentru Andwta):

Ai matreata si ten gras?

| Andwta a răspuns (pentru Caro34):

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da roade. Intr-o luna prietena mea a facut si mere si pere. Chiar si banane, ce in Romania nu prea vezi.

| Andwta a răspuns (pentru anonim_4396):

Fa in alta parte misto.

| anonim_4396 explică (pentru Andwta):

Sapunul FA? Si Palmolive si Protex.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce recolta laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Salata de fructe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, poti sa te dai si cu pipi de camila, parul nu creste peste noapte! Alpecin mi se pare o prostie. Incearca ulei de ricin si vitamina a, astea doua sunt pentru regenerare. Ulei de cocos, unt de shea, ulei de masline sau ulei de jojoba pentru hidratarea in profunzime a parului. Fara placa si fara decolorare.
Si inarmeaza-te cu multa rabdare.

| Andwta a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt constienta ca nu creste peste noapte, dar de un am folosesc ulei de cocos si recent de ricin. M-am plictisit sa il folosesc.

Răspuns utilizator avertizat
| saturday10 a răspuns:

Mie dermatologul mi-a recomandat samponul energizant de la Novophane si nu-mi mai cade parul (il folosesc de o luna).