| Xlove64 a întrebat:

Buna
Duminica este ziua tatalui meu si merg azi sa ii iau un parfum, dar nu stiu de care.
A avut million, kokorico si inca cateva.
Imi puteti da niste idei de parfumuri cam pana in 2 mil inclusiv, care sa fie in genul alora sau daca nu, sa fie mai "serioase"
Funda

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Givenchy play sport.

| Remus13 a răspuns:

Davidoff Adventure la 122 de lei.
Givenchy Pour Homme 210 lei, dar cred ca poti sa mai pui inca 10 lei.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Ar trebui sa stii ce ii place.doar e tatal tau

| lumy4u a răspuns:

Paco rabanne black XS miroase super

| gabitzagabi a răspuns:

Giorgio Armani :X

| Halmarion a răspuns:

Un parfum de fite ar fi CalvinKlein Ckone eau de toilette big grin

| Master2233 a răspuns:

Black Xs, Hugo Boss, Kenzo Homme Woody, Jack Black, Versace Vanitas ( e cam 2 mil. si ceva ) sau poti sa iei si STR8 daca vrei ceva la un pret mai convenabil. Sper ca ti-am fost de ajutor.