| Didi908 a întrebat:

In curand va fi ziua iubitului meu si nu prea am idei ce as putea sa-i cumpar. M-am gandit la un parfum si inca ceva...dar nu stiu ce. Ma puteti ajuta cu cateva idei? Fundita :*

4 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Gandeste-te si ce are nevoie...dar ceva pe care iti si permiti totodata. Alte idei ar fi un hanorac, o felicitare scrisa de tine, un tricou cu un imprimeu orginal... nu prea am idei, bafta

| iSwag a răspuns:

laughing)) Nu era continuarea si am inteles "M-am gandit la un parfum pentru ca... "
Parfumul si un sapun.

#iubireasesimteinaer

| GgAnett a răspuns:

Eu spun ca ar trebui in primul rand sa ii faci tu un tort, faut de manutele tale, ceva ce stii ca ii place. este pe net reteta la nutella cheescake, am video in caz ca ai nevoie, si nu necesita nici coacere, il poti decora cu m&m'suri sau kitkaturi, kinderbueno. in al doilea rand, parfumul mi se pare un cadou foarte comun si lipsit de personalitate, oferit pentru cunostinte in general, daca iubitul tau are un parfum preferat care e greu de achizitionat sau stii ca nu si-l permite mereu da e un gest frumos, daca nu e asa atunci consider ca nu e nimic special, poti sa ii cumperi un ceas de mana, si sa ii scrii o scrisoare despre cum ceasul respectiv poate reprezenta timpul vostru petrecut impreuna si cel ce urmeaza sa il petreceti, fa-i o cana personalizata, stiu ca e banal da nu ii pune pe ea lucuri gen "te iubesc" sau "esti cel mai bun iubit" inscriptioneaza-l cu ceva ce doar voi doi stiti ce semnifica. De asemnea gandeste-te la ce pasiuni are. Iubitului meu ii place sa scrie, i-am cumparat un jurnal frumos si elegant si i-am dedicat prima pagina. sau iarna mereu imi spunea ca ii e frig la maini cand vorbea cu mine la telefon si era fara si i-am cumparat o pereche de manusi din piele langa cu un biletel "chiar daca nu sunt mereu acolo sa iti incalzesc mainile, ma gandesc la tine si vreau sa fac parte din a ti le pastra calde"

orice, ce stii ca are smenificatie pentru voi, poti sa ii faci cadou, o sa iubeasca orice tine de voi.

| UneRencontre a răspuns:

Pai fai cadou ce nu i-ar face nimeni, adica tu ar trebui sa stii ce ii place cel mai mult, ceva originalwinking.