| Pucok a întrebat:

Buna! Dupa cate sedinte de cryolipoliza se vad rezultatele?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stie nimeni asa ceva, nici medicii nu stiu, totul depinde de organismul tau cum reactioneaza el, dar ce sedinte sunt acestea pentru ce le faci? Esti fată sau baiat?

| SuNaM a răspuns:

Rezultatele se vad instant dar ceva chiar vizibil total se vede in functie de corpul tau. Poate fi 1 sedinta sau 3 pe aceiasi parte a corpului. Sedintele stiu ca se fac la 6-8 saptamani. Intre timp, trebuie si dieta cu deficit caloric( mananci mai putine calorii decat iti trebuie) astfel incat sa nu pui tesutul adipos(grasimea) la loc intre sedinte. Dar, se vad rezultate si dupa 1 sedinta, doar ca e mai greu de pastrat daca nu combini cu regim alimentar strict.