| Coolllllkid a întrebat:

Dupa ce postez o poza pe Instagram cu un # aceasta nu apare pe pagina respectivului # ci doar pe profilul meu, aveti idee de ce?

5 răspunsuri:
| NintendoHackers a răspuns:

Ai incercat sa te uiti la sectiunea `Recente`? Ai incercat sa reimprospatezi pagina?

| Coolllllkid explică (pentru NintendoHackers):

Nu este nici la recente...asa am descoperit.Mi se pare foarte dubios.

| NintendoHackers a răspuns (pentru Coolllllkid):

Hmm...asa mi se intampla si mie acum mult timp, cand aveam o versiune veche de Instagram. Ai ultima versiune de Insta? Daca nici asta nu merge incearca sa dezinstalezi si sa instalezi din nou Instagram.

| Cariba1929202 a răspuns:

Pai si normal cand pui # si un nume nu apare e un fel de grup nu o pagina pune @ si numele asa o sa apara

| Coolllllkid explică (pentru Cariba1929202):

Si cand pui # se duce pe pagina respectiva poza @ este pentru persoane/conturi