| anonim_4396 a întrebat:

E vreo problema daca dupa spalarea, clatirea si uscarea cat de cat a parului aplic putin balsam din nou pe parul umed dar de data asta nu il mai clatesc.Am auzit ca ajuta la descurcarea parului! Funda

Răspuns Câştigător
| Alexysroze a răspuns:

Dupa parerea meau nu e chiar ok sa faci asta.Gandeste-te doar ca punand balsam pe par si neclatindu-l acesta o sa ramana lipicios.Eu iti recomand sa nu faci asta.E de ajuns sa il aplici doar dupa spalare si sa te clatesti.Pentru descurcarea parului poti folosi alte produse.Incearca-le pe cele de la Gerovital si eu le-am folosit sunt ft bune.Bafta!

5 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Nu,nu ajuta,jesus,pe spatele cutiei de la balsam scrie ca trebuie clatit,iti va ramane parul uns, nu se va usca calumea, ramane ca naiba, nu ajuta la descurcare daca nu e clatit, daca intr-adevar e un balsam bun ajuta la descurcare dupa ce il clatesti.

| mona a răspuns:

Nu e recomandat sa procedezi asa dar daca tu crezi ca e bine...

| fuzzer a răspuns:

Nu, nu e problemă!

| anamimanonim a răspuns:

Daca nu clatesti balsamul, ti se va ingrasa parul rau de tot!

| Cualpco a răspuns:

Nu e nici o problema.
Nu iti face griji parul tau nu va pati nimic. Funda pls!