| caramel_3029 a întrebat:

Am o problema cu parul! Am parul foarte incalcit, degeaba ma piaptan ca in 10 min e inapoi.stiti ceva produse pentru descurcarea parului?

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Dupa samponare si clatire aplica balsam de la varfuri in sus, dar nu pune si la radacina.Se va unge mai repede.Stai de la 1 pana la 5 minute cu el pe cap(dupa prospect). Limpezeste-l bine si vei vedea diferentelewinking

5 răspunsuri:
| chels95 a răspuns:

Balsam

| aaaa12345 a răspuns:

Tunde-te bob deloc nu il mai ai incalcit

| SERIOUX a răspuns:

Dupa ce iesi de sub dus piaptanate si cam de 2 ori pe saptamana dati-l cu placa

| Adinutza14 a răspuns:

Foloseste mai mult balsam... ti se face mai moale, dar l-ai tuns? o data la cel mult 2-3 luni trebuie sa tunzi varfurile, pentru ca se despica si devine foarte incalcit

| positivity a răspuns:

Buna.

Problema asta o am si eu.
Dar eu de acum ma impletesc in doua codite, si nu se mai incurca.
Poti incerca si tu.

Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa.