| gabytzuk_3613 a întrebat:

Buna,este adevarat ca nu se pot comanda pe net articole de la magazinele de firma ex Zara,H&M, Bershka etc si daca da din ce cauza?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu au servicii de livrare ca in tarile straine pentru a face comanda online, eu am cautat distribuitorul nike si nu exista la ce saracie e in tara noastra nu se prea complica mariile companii sa faca site pentru Romania.

| gabytzuk_3613 explică (pentru mgtow):

Dar daca comanzi de exemplu de pe un site Zara din Italia ti-l pot livra in Romania?

| mgtow a răspuns (pentru gabytzuk_3613):

Da dar trebuie sa platesti in € probabil nu acepta rambursare si taxele vamale pot ajunge la 10€ in plus, transferenta bancara e acceptata.

| gabytzuk_3613 explică (pentru mgtow):

Multumesc frumos pentru informatii happy

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Aici poţi comanda haine la preţ redus de la magazinele menţionate de tine (şi altele):
http://www.kurtmann.ro/

| bummblebe a răspuns:

Buna,nu,din pacate nu livreaza haine pentru ca au multe magazine in toata lumea si in majoritatea oraselor astfel incat nu este nevoie sa fie si comenzi online. Asta a fost in primul rand, il al doilea rand brandurile care se respecta nu fac servicii online afiseaza preturiile si coduriile astfel in cat cumparatorul sa isi faca o idee despre haine, despre ce vor sa cumpere, pretul aproximativ etc etc.De exemplu daca mama ta merge intr-un magazin zara tu poti sa intrii pe site si sa ii zici mamei tale codul hainei pe care o vrei mama ta se duce la o vanzatoare sau asistenta de pe acolo si ea baga codul in calculator si automat iti zice daca are pe stoc sau nu, dar este valabil si invers adica daca mama ta iti da un cod de la o haine tu bagi codul pe zara.ro si iti da automat haina.Doar atat se poate.PS:zara si mama ta erau doar exemple. sper ca te-am ajutat. Funda big grin?

| bummblebe a răspuns (pentru bummblebe):

Am uitat sa precizez ca poate iti livreaza haine din alta tara dar daca vrei sa platesti de 2 ori pretul hainei e treaba ta sau poate si mai mult happy