| anacristina2425 a întrebat:

Buna,este chiar urgent.
Ce parere aveti de parfumurile de pe Cel.ro am vazut ca sunt super ieftine acum si nu stiu daca sunt originale.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

De pe cel.ro nu am luat pana acum parfumuri, dar ar trebui sa fie ca la ceilalti retaileri intuiesc, daca e vandut direct de cel.ro atunci sunt originale, daca sunt vandute de terti atunci nu sunt toate originale, iti scrie acolo undeva cine vinde!
Nu sunt sigur 100% daca la cel.ro e fix asa, dar la celelalte magazine mari online fix asa este!

| dragodana a răspuns:

Salut!
Du-te pe parfimo.ro.Sunt originale și mai ieftine ca pe alte site-uri.