| Yumiii a întrebat:

:* Eu am fruntea MARE, şi puţin cam lată. Îmi puteţi spune dacă să îmi fac breton, sau nu? Unii râd de mine din cauza frunţii mele. -__-
Aş vrea sa ştiu ce freză m-ar avantaja. ^___^
Dau fundă. :3 va rog~

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Bretonul pe o parte nu-ti ascunde din fruntea lata, cel mai bine merge un breton drept pe care numai fetele cu frunte lata ar putea sa-l poarte.
http://www.imagineamea.info/wp-content/uploads/breton-drept.jpg

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uite aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Bajan_Andreea_1980 a răspuns:

Un breton pe o parte eu zic ca te-ar ajuta..si lasa-i in pace pe aia care rad de tine.
Sper ca te-am ajutat.

| Yumiii explică (pentru Bajan_Andreea_1980):

Am un fel de breton pe o parte, dar tot se vede că am fruntea mare. ToT

| Bajan_Andreea_1980 a răspuns (pentru Yumiii):

Atunci fa-ti bretonul drept happy

| Ștefiştefania1994 a răspuns:

Te-ar avantaja mult un breton pe toata fruntea :**

| caty57 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si la inceput incercam si eu sa o ascund foarte mult cu bretonul. Am cautat si eu tot felul de coafuri potrivite pentru aceasta forma a fetei. La un moment dat m-am saturat sa scund si l-am prins mereu fara sa o mai acopar.La inceput imi era frica dar prietenii nu o sa te judece si daca te intreaba de ce esti asa le spui ca asa ești tu și ca fiecare are un defect mai mult sau mai putin vizibil. Eu am încercat coafuri de aici:http://www.eva.ro/......5892.html.