| anonim_4396 a întrebat:

Eu am parul saten, cret(uscat si dificil, lipsit de luciu) si destul de lung pe spate.As vrea sa ma tund si sa se vada o schimbare dar nu am nici o idee cum.De fiecare data cand ma tund sta aproape la fel iar daca il pieptan e imposibil de umflat, nu il suport! Acum se presupune ca sunt tunsa in scari si putin filat si vine in v. Dar scarile sunt doar jos si e foarte mare si mult! Nu il vreau scurt pentru ca as avea un cap mare si rotundlaughingEu am fata rotunda si destul de mica si din cauza asta parul pare si mai maree! Ma dispera! Breton nu cred ca pot sa imi fac, e cret.Imi dati si mie va rog idei de cum as putea sa ma tund? Multumesc :*:*

2 răspunsuri:
| Euu:) a răspuns:

Pentru ca parul sa stea mai drept, nu il mai tunde in V, tunde-l drept(daca ai inteles) si fileaza-l. Daca te deranjeaza ca sta umflat, dati cu balsam(te speli pe cap cu sampon, te clatesti si pui balsam in cap si stai cam 1 min cu el in cap asa stiu si o sa. l faca mai moale.) Succes cu el:* funda?:*

| Alecsx4u a răspuns:

Incearca sa te tunzi pana la umeri si dupa aia te gandesti sa vezi cum il faci tongue