| IRanOutOfNames a întrebat:

De ceva vreme as vrea sa ma tund filat dar nu stiu daca mi-ar sta bine.As dori sa stiu pentru ce tip de par aste aceasta tunsoare si daca pe mine m-ar avantaja(sunt tunsa in scari, cu breton care insa a mai crescut, am fata rotunda, parul este putin ondulat).

Răspuns Câştigător
| andreiandre a răspuns:

Mihaela e foarte simplu daca til filezi o sa ai mai mult volum in par deci daca ai fata rotunda te-ar avantaja sa til filezi o lecuta sa ai volum mai mult. Sper ca ti-am fost de ajutor

1 răspuns:
| Anne_1161 a răspuns:

Si eu am parul` des.sunt tunsa in scari. fata rotunda.paru` ondulathee hee eu una ma filez km o data l 2-3 luni. depinde, ca eu mi`l indrept.
parerea mea e ca ti`l poti fila, deoarece filatul consta in taiereaa intr-un anumit fel a suvitelor dintr`un par prea des:p

fundita?batting eyelashes